Přeskočit navigaci

Upínací stavebnice

Společnost Renishaw nabízí řadu modulárních i zakázkových upínacích stavebnic a softwaru pro použití se souřadnicovými měřicími stroji (CMM), kontrolními systémy Equator™a optickými měřicími systémy.

Dokonalé pro kontrolní proces

Vyhledejte si další informace o tom, jak mohou metrologické upínací stavebnice Renishaw usnadnit a zrychlit Vaše kontrolní procesy a zajistit jejich opakovatelnost.

Jaké řešení pro upínání potřebujete ?

Upínací stavebnice Renishaw zvyšují měřicí kapacitu, opakovatelnost a přesnost měření. Upínací stavebice se dají snadno, rychle a opakovaně sestavit.

Ať už měříte součásti například pro letecký, automobilový, elektrotechnický či zdravotnický průmysl, upínací stavebice Renishaw představují ucelené řešení požadavky na upínací a pomáhají zdokonalit metrologický systém.

Proč zvolit upínací stavebnice Renishaw?

Společnost Renishaw nabízí řadu modulárních i zakázkových upínacích stavebnic a softwaru pro použití se souřadnicovými měřicími stroji (CMM), kontrolními systémy Equator™a optickými měřicími systémy. Upínací stavebnice Renishaw představují řešení se snadnou konfigurací:

  • Všechny komponenty jsou dotahovány ručně bez použití speciálních nástrojů.
  • Otvory v upínacích deskách jsou označeny. Díky tomu lze snadno zdokumentovat souřadnice jednotlivých stavebnic a sestavu opakovaně rozebírat a sestavovat.

Nabízená řada obsahuje široký výběr upínacích desek a komponentů v provedení se závity M4, M6 a M8. Upínací řešení lze vytvořit pro libovolnou součást bez ohledu na její velikost, tvar nebo materiál. 

Společnost Renishaw nyní uvedla pro další zvýšení produktivity měřicích zařízení software FixtureBuilder. Pomáhá při tvorbě upínacích stavebnic, jejich dokumentování a off-line programování.

Další informace