Přeskočit navigaci

Metrologické upínací stavebnice

Společnost Renishaw nabízí řadu upínacích stavebnic a softwaru pro použití se souřadnicovými měřicími stroji (CMM), kontrolními systémy Equator™a optickými měřicími systémy.

Webový obchod Renishaw

Prohlédněte si ve webovém obchodě Renishaw širokou nabídku řešení upínacích stavebnic pro CMM, kontrolní systémy Equator™a optické měřicí systémy.

Upínací stavebnice Renishaw jsou určeny pro souřadnicové měřicí stroje (CMM), kontrolní systém Equator a optické měřicí systémy.

Upínací stavebnice Renishaw zvyšují měřicí kapacitu, opakovatelnost a přesnost měření. Upínací přípravky se dají snadno, rychle a opakovaně sestavit.

  • Všechny komponenty jsou dotahovány ručně bez použití speciálních nástrojů.
  • Otvory v upínacích deskách jsou označeny. Díky tomu lze snadno zdokumentovat souřadnice jednotlivých prvků a sestavu opakovaně rozebírat a sestavovat.

Nabízená řada obsahuje široký výběr upínacích desek a komponentů v provedení se závity M4, M6 a M8. Upínací řešení lze vytvořit pro libovolnou součást bez ohledu na její velikost, tvar nebo materiál. 

Společnost Renishaw nyní uvedla pro další zvýšení produktivity měřicích zařízení software FixtureBuilder. Pomáhá při tvorbě upínacích stavebnic, jejich dokumentování a off-line programování.

Modulární upínací stavebnice a software

Galerie aplikací

Další informace